Simpsonovi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romové - někdy také nazýváni Cikáni

+8
ThePilli
Luks
Pieman
Sayuri
mareček
Tombo
Cartman182
Ondrangon
12 posters

Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Ondrangon Thu Feb 28, 2008 11:52 pm

Jaký názor máte na romské lidi? V poslední době se mi zdá, že jsou čím dál tím víc nenáviděni.
Můj vlastní názor na ně není téměř žádný. I když se dopouštějí podle průzkumů více zločinů než "čistý" Čech - běloch, znám některé, kteří jsou dokonce moji přátelé a nevidím v nich skoro žádný rozdíl v poměru s kamarádem bělochem.
Špatné zkušenosti mám dvě. První je ta, že moje ségra, když byla prodavačka v Rejoice (nevim jestli nekdo znate - je to znacka obleceni), tak k ni prisli jednou dve zakaznice - romky. Jedna ji zabavila u jednoho tricka a kalhot a ta druha ji mezitím u její pokladny čmajzla mobil...Přišla na to až když odešli...
A druhá zkušenost: Když se brácha vracel jednou domů v noci z práce v tramvaji, začal tak lehce usínat, ale všiml si jak jeden rom mu šahá pomalu do kapsy, odkud se snaží vyndat peněženku. Když mu bratr řekl: "Co děláš? To fakt nezkoušej...". Tvářil se ukřivděne a jako by nic nedělal. Potom když bracha vystoupil, vystoupil s ním rovnou i ten rom a jeho kámoš. Hned na zastávce se do něj pustili, ale naštěstí nebyli tak silní aby ho přemohli, takže domů taxíkem přijel jen s pár modřinami...
Já osobně jsem s nima nic moc špatného nezažil, ale jak píšu výše, mám pár romů i kamaradu, takze fakt to nejak moc nerozlisuju a nekoukam "pres prsty".
Ondrangon
Ondrangon
Administrátor
Administrátor

Poeet p?íspivku : 227
Age : 30
Location : Simpsonovi.net
Registration date : 16. 01. 08

http://Simpsonovi.net

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Cartman182 Fri Feb 29, 2008 8:42 am

můj názor nma ně sem psát nebudu protože nechcu být sprostý Smile
Cartman182
Cartman182
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 374
Age : 32
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Tombo Fri Feb 29, 2008 2:27 pm

ja nemam rad takych co znasilnuju babicky a kradnu w autobisoch a z nasich dani maju obedy za 1 sk.,lebo nejde vsetkych romov zhrnut do jedneho vreca
Tombo
Tombo
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 354
Age : 30
Registration date : 18. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  mareček Fri Feb 29, 2008 5:05 pm

Já taky znám pár romů, kteří jsou moji přátelé, ale myslím, že názor na ně je u někoho určitě oprávněný. Já je celkově moc nemusím...
mareček
mareček
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 601
Age : 30
Registration date : 18. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Sayuri Fri Feb 29, 2008 7:17 pm

su romovia a romovia. jedni sa hrabu v kontajneroch okradaju ludi a vyhadzuju telky z okna na hlavu malych dievcatiek a ti druhi su slusni platia najom, chcu pracovat bez akychkolvek reci, thakze nejak superextra to hodnotit nemozem ja osobne nepoznam ziadnych romov.
Sayuri
Sayuri
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 337
Age : 29
Registration date : 20. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Pieman Fri Feb 29, 2008 9:48 pm

sice bydlim v malym městě jménem Stod tak i tam ej mámé a bohužel sou to výtžníci už prej vyhrožovali třema mím kamarádům a jednou si na mě jeden malej prcek dovoloval tak sem mu trošku zakroutil rukou a paksi šel pro jeho velkýho bráchu a měl sem namále a podařilo se mi utéct (to sěm ale hodně nahnáno)
Pieman
Pieman
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 353
Age : 29
Registration date : 16. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Luks Fri Feb 29, 2008 10:08 pm

Já proti romům, kteří se umí slušně chovat nic nemám. Bohužel takových je málo. Špatné zkušenosti s nima naštěstí nemám, ale mým kamarádům jednou v Ostravě začal nadávat nějaký prcek, tak do něho strčili a po chvíli se tam oběvili další romové, kámošům se ale podařilo utéct.
Luks
Luks
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 278
Age : 31
Registration date : 20. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Cartman182 Fri Feb 29, 2008 10:17 pm

jako jasně ..ti co sou v phoodě..mi taky nevaděj..ale je jich 1 z 1000 000 tak ať se potom nediví že je skoro všeci nesnášej když dělají to co dělají....
Cartman182
Cartman182
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 374
Age : 32
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Ondrangon Sun Mar 02, 2008 11:44 pm

Nevím jestli ste sledovali X factor, ale už druhý cikáni si byli porotě stěžovat, že jejich dítě nepostoupilo Rolling Eyes lol!
Ondrangon
Ondrangon
Administrátor
Administrátor

Poeet p?íspivku : 227
Age : 30
Location : Simpsonovi.net
Registration date : 16. 01. 08

http://Simpsonovi.net

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  mareček Sun Mar 02, 2008 11:47 pm

Ondrangon napsal:Nevím jestli ste sledovali X factor, ale už druhý cikáni si byli porotě stěžovat, že jejich dítě nepostoupilo Rolling Eyes lol!
Jj, to jsem viděl, bylo to úsměvný Very Happy
mareček
mareček
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 601
Age : 30
Registration date : 18. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Pieman Tue Mar 04, 2008 9:16 pm

jo přsně ale když tam šla ta celá rodina to bych měl možná trochu nahnáno
Pieman
Pieman
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 353
Age : 29
Registration date : 16. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  ThePilli Thu Mar 20, 2008 11:41 pm

to je kapitola sama o sobe, nemam je rad(nechi to rozebirat, nepatri sem rasizmus) Very Happy:D:D:D
ThePilli
ThePilli
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 325
Registration date : 17. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty hate

Příspěvek  simick Fri Oct 10, 2008 7:33 pm

romy já fakt nemusim (přiznám , že někteří jsou slušní, ale kolik z nich takových je ? .... 5 - 8 % možná)

simick
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 15. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  jimbostorm Wed Jun 24, 2009 6:42 pm

Ja bych se jich zbavil co nejrychlejs. Sice jsou i slušní romové ale tich je minimum a v životě to tak chodí že menšina na to doplácí. V čem je logika že když cikán rozfláká byt na maďeru, neplatí nájem, kradou kde se dá a úřady jim daj novej byt a na jejich dluhy nehleděj!!! A byl bych rád aby si každej uvědomil kdo a co je Dělnická Strana. Pravej českej Skinhead bojuje jen proti cikánům. Servítky si neberou to je fakt ale jsou jediní kdo proti NIM něco dělá. Pak sou tu ovšem debilové vypatlaný který si hrajou na nacisty a lidi si Dělnickou Stranu spojují jen s nimi. Tohle je pravda ať si každej říká co chce.

jimbostorm
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 05. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Tofi37 Mon Jul 27, 2009 11:38 pm

nekteri sou slusni lidi kteri maji cisty uklizeny byty pracujou a tak. proti tem ja nic nemam, ale vadi my ty kteri zijou v zatuchlim byte a akorat kradou a zebraj na socialce.... (ps:jeden cigan me slohl mobil Sad )ale vice mene ty hovada kazi poves tem slusnym romu a hazi je do jednoho pytle a to je urcite spatne....
Tofi37
Tofi37
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 44
Age : 29
Registration date : 26. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty gg

Příspěvek  shaDy Sun Feb 20, 2011 2:25 am

všechny bych je vyhubil, sou to líný prasata co se furt válej doma, hovno dělaj a ještě dostávaj prachy, fuj! (pardon za vulgarismus, ale jinak to nejde Very Happy)
shaDy
shaDy
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 54
Age : 27
Location : Czech Republic
Registration date : 20. 02. 11

http://playzone.cz

Návrat nahoru Goto down

Romové - někdy také nazýváni Cikáni Empty Re: Romové - někdy také nazýváni Cikáni

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru