Simpsonovi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

+13
doktor
Cartman182
Lazyt007
Al Barto
Ondrangon
tobolova
Zikmo
Pieman
Neek.17
mareček
Luks
ThePilli
Šmačka
17 posters

Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Šmačka Sun Mar 23, 2008 1:04 am

Máte doma nějaká zvířátka? A jaká? Nestyďte se... Very Happy
Šmačka
Šmačka
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 56
Age : 33
Registration date : 25. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  ThePilli Sun Mar 23, 2008 1:16 pm

hh:D, ja mam doma sebe
ThePilli
ThePilli
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 325
Registration date : 17. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Luks Sun Mar 23, 2008 4:13 pm

Já mám suchozemskou želvu

PS: spíš by to mělo být v země pisálků
Luks
Luks
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 278
Age : 31
Registration date : 20. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  mareček Mon Mar 24, 2008 6:01 pm

Přesunuto do Země pisálků, ať už to nevidím... To opravdu nemá se Simpsonama nic společného...

Jinak já žádná zvířata nemám, kdysi jsem měl andulku...
mareček
mareček
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 601
Age : 30
Registration date : 18. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Šmačka Wed Mar 26, 2008 12:19 am

mareček napsal:Přesunuto do Země pisálků, ať už to nevidím... To opravdu nemá se Simpsonama nic společného...

Jinak já žádná zvířata nemám, kdysi jsem měl andulku...


tak dík.. a omlouvám se, já se tak troškku spletla Embarassed A nebuď naštvanej Sad
Šmačka
Šmačka
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 56
Age : 33
Registration date : 25. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Neek.17 Wed Mar 26, 2008 9:59 am

ja mam dva kocourky Barta a Mourka
Neek.17
Neek.17
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 01. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Šmačka Wed Mar 26, 2008 12:47 pm

tak já se du taky pochlubit. doma mám potkana, fretku a psa. Potkanů sem měla 15. narodili se mladý. Pak sem měla kočky,myši, křečka, morče, rybičky, želvy, andulku, korelu, pakobylky a pavouka. jenže ten nebyl můj, pač mam s pavouků hrůzu. a budu mít hada. Pak sem ještě měla koně, kozu a divočáka Very Happy A to je asi všechno...
Šmačka
Šmačka
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 56
Age : 33
Registration date : 25. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Pieman Wed Mar 26, 2008 2:51 pm

tak psíka a rybičky
Pieman
Pieman
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 353
Age : 29
Registration date : 16. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Zikmo Wed Mar 26, 2008 3:19 pm

¨No...Mám potkana (jednoho),Malou myšku,4 kočky a 3 koťata,Jezevčíka a měl sem želvu,loskutáka A Kozu ....
Zikmo
Zikmo
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 17. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  tobolova Wed Mar 26, 2008 4:13 pm

mám morče a korelu
tobolova
tobolova
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 19. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Ondrangon Wed Mar 26, 2008 5:23 pm

Šmačka napsal:tak já se du taky pochlubit. doma mám potkana, fretku a psa. Potkanů sem měla 15. narodili se mladý. Pak sem měla kočky,myši, křečka, morče, rybičky, želvy, andulku, korelu, pakobylky a pavouka. jenže ten nebyl můj, pač mam s pavouků hrůzu. a budu mít hada. Pak sem ještě měla koně, kozu a divočáka Very Happy A to je asi všechno...

Fretku? No vidis, tu ja mam taky...
Jinak mame ted jeste vodni želvu a o prazdninach mame na chalupe kozy a ovce... Wink

A v minulosti jsme meli psa, lasičku, křečky, potkany, myši, rybičky, andulky a nic jineho... (samozrejme jsme tyhle zvirata nemeli furt - nejak se to stridalo, kdy vymreli, tak jsme si poridili jiny zvire apod.)
Ondrangon
Ondrangon
Administrátor
Administrátor

Poeet p?íspivku : 227
Age : 30
Location : Simpsonovi.net
Registration date : 16. 01. 08

http://Simpsonovi.net

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Šmačka Thu Mar 27, 2008 12:49 pm

Ondrangon napsal:
Šmačka napsal:tak já se du taky pochlubit. doma mám potkana, fretku a psa. Potkanů sem měla 15. narodili se mladý. Pak sem měla kočky,myši, křečka, morče, rybičky, želvy, andulku, korelu, pakobylky a pavouka. jenže ten nebyl můj, pač mam s pavouků hrůzu. a budu mít hada. Pak sem ještě měla koně, kozu a divočáka Very Happy A to je asi všechno...

Fretku? No vidis, tu ja mam taky...
Jinak mame ted jeste vodni želvu a o prazdninach mame na chalupe kozy a ovce... Wink

A v minulosti jsme meli psa, lasičku, křečky, potkany, myši, rybičky, andulky a nic jineho... (samozrejme jsme tyhle zvirata nemeli furt - nejak se to stridalo, kdy vymreli, tak jsme si poridili jiny zvire apod.)

Jakoumáš fretku? Barvu.... Jinak tuhle co teď mám je naše 5. První sme koupili s přeraženou míchou, druhou sme vrátili pač byla malá a zlá, třetí byla úžasná ale bohužel slepá na jedno oko. Tu sme museli prodat pač máma čekala dvojčata a tu otrávil nějakej chlap,pač záviděl. A čtvrtá byla taky zlá, bráchovi málem ukousla prst a ta neměla ucho. Ta šla taky bohužel pryč. Tahle je docela ok ale taky kouše. Nemá jinak žádnou vadu a je hnědá. Ta slepá a bez ucha byli albíni a ty ostatní 2 byli hnědý. No a ještě sme měli srnku.. ta byla nemocná a umřela Sad Sad
bohužel.
Šmačka
Šmačka
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 56
Age : 33
Registration date : 25. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Al Barto Thu Oct 30, 2008 8:30 pm

Já mam 5letýho bráchu
Al Barto
Al Barto
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 17. 01. 08

http://dingosoft.omgforum.net

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Lazyt007 Thu Oct 30, 2008 9:57 pm

Tak to máme jeden flekatý pes
a 4x kočka Laughing
Lazyt007
Lazyt007
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Cartman182 Fri Oct 31, 2008 12:34 am

Moje pritelkyne si ted poridila kralika Very Happy a jelikoz bydlime spolu , tak ho musím trpět Very Happy
Cartman182
Cartman182
Fanoušek
Fanoušek

Poeet p?íspivku : 374
Age : 32
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  doktor Thu Mar 26, 2009 6:28 pm

Mam 4 kozky (cerveneho siamaka Samka, polovicneho siamaka Oskara, korytnacinovu Benitku a trojfarebku Cilku), to je moj zakladny stav, inak vzdy niekomu babysitingujem nejaku macku, talze uz som ich mal doma aj 15 cat , vzdy sa vsetci cuduju co to mam za hobby......inak kone si otec zobral ked sa stahoval Smile , ked sa dostanem k druhemu kompu pridam fotky
doktor
doktor
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  jimbostorm Wed Jun 24, 2009 7:41 pm

Já mám jenom rybičky. Chtěl jsem si koupit opičku ale tu si pořídím až budu ve vlastnim bytě protože rodiče mi jí nedovolí Crying or Very sad

jimbostorm
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 05. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Tofi37 Mon Jul 27, 2009 11:41 pm

pes a krecek XD moh bych mit aji rybky ale nemam uz v pokoju misto Sad mozna budem mit andulku
Tofi37
Tofi37
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 44
Age : 29
Registration date : 26. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  VojtaCZ Sat Oct 16, 2010 4:58 pm

Já mám kocoura. farao

VojtaCZ
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 10. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty ..

Příspěvek  shaDy Sun Feb 20, 2011 2:16 am

Nic .. až vypadnu z baráku a vystuduju tak si kupim nějakého psíka Razz
shaDy
shaDy
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 54
Age : 27
Location : Czech Republic
Registration date : 20. 02. 11

http://playzone.cz

Návrat nahoru Goto down

Tak co lidi? Co máte doma za zvířata? Empty Re: Tak co lidi? Co máte doma za zvířata?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru