Simpsonovi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oznámení - Kdo se tu o fórum stará.

3 posters

Goto down

Oznámení - Kdo se tu o fórum stará. Empty Oznámení - Kdo se tu o fórum stará.

Příspěvek  Ondrangon Wed Jan 16, 2008 10:09 pm

Mě - admina většinou díky webu Simpsonovi.net znáte, takže se představovat nemusím.
A moderátor na tomto fóru je jeden můj kámoš Bartas. Možná k němu ještě někoho přiřadím, jako druhého moderátora, ale to teprve uvidím koho.
Ondrangon
Ondrangon
Administrátor
Administrátor

Poeet p?íspivku : 227
Age : 30
Location : Simpsonovi.net
Registration date : 16. 01. 08

http://Simpsonovi.net

Návrat nahoru Goto down

Oznámení - Kdo se tu o fórum stará. Empty Bartas

Příspěvek  Bartas Wed Jan 16, 2008 11:57 pm

Ahoj!Takže ten moderátor jsem já a budu tu společně s Ondrangonem dávat pozor na pořádek.
Bartas
Bartas
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 16. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Oznámení - Kdo se tu o fórum stará. Empty Re: Oznámení - Kdo se tu o fórum stará.

Příspěvek  Ondrangon Wed Jan 30, 2008 10:45 pm

AKTUALIZACE 30.1. 2008

Takže, jelikož Barťas není až tak aktivní jak jsem očekával (bohužel asi jen tady na fóru - na icq je celkem často a "interneťácky se s ním už skoro od počátku webu znám") , dávám jako druhého moderátora Marečka, kterého myslím znáte více... Proč byl zvolen právě on? Většinou je tu několikrát za den, jeho příspěvky dávají smysl, jsou inteligentní. Také již (ikdyž neměl oprávnění) už napomínal v některých diskusích aby se přestalo SPAMovat - takže ví, kdy je dost atd.

Tímto mu přeju příjemné moderování, zároveň děkuji, že moji nabídku s radostí přijmul. Jsem rád že na to tady už nebudu sám...
Ondrangon
Ondrangon
Administrátor
Administrátor

Poeet p?íspivku : 227
Age : 30
Location : Simpsonovi.net
Registration date : 16. 01. 08

http://Simpsonovi.net

Návrat nahoru Goto down

Oznámení - Kdo se tu o fórum stará. Empty Re: Oznámení - Kdo se tu o fórum stará.

Příspěvek  mareček Thu Jan 31, 2008 5:21 pm

Čau, asi mě už dobře všichni znáte... Stal jsem se moderátorem a budu pomáhat adminovi a dávat pozro, aby to tu bylo v pohodě. Takže moc nespamujte, ať se nemusí moc zamykat!
mareček
mareček
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 601
Age : 30
Registration date : 18. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Oznámení - Kdo se tu o fórum stará. Empty Re: Oznámení - Kdo se tu o fórum stará.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru